Prisijungti

Apmokėjimo ir pristatymo sąlygos

×

Įspėjimo žinutė


Šiuo metu užsakymus galima atlikti mūsų naujame karaliskos-geles.lt puslapyje. Maloniai kviečiame apsilankyti.

Pristatymo sąlygos

enlightenedUžsakymai puslapyje gelessiauliuose.lt priimami visą parą. Užsakymo bendra suma turi būti didesnė nei 10eur. Gėlės pristatomos Šiauliuose ir Šiaulių apylinkėse. Į kitus miestus pristatome pagal nustatyta tarifą. Taip pat galima suderinti telefonu arba elektroniniu paštu. Pristatymas Šiauliuose kainuoja 5eur, o Šiaulių apskrityje pristatme pagal tam tikrą tarifą.

enlightenedGėlės pristatotomos į namus, darbą, restoraną, ligoninę ar į kitą pageidaujamą vietą. Taip pat gėles galima atsiimti mūsų parduotuvėje miesto bulvare - Vilniaus g. 138

enlightenedNeatsakome už pavėluotą ar nepavykusį pristatymą, jei adresas buvo nepilnas ar neteisingas arba užsakyme nenurodytas gavėjo telefono numeris.

enlightenedNeprisiimame atsakomybės gėles pristatyti labai tiksliu laiku. Gėlės bus pristatytos artimiausiu pasirinktu pristatymo laiku.

enlightenedNepavykus pristatyti, gėles turite atsiimti mūsų skyriuje per 24val.

enlightenedUžsakant  puokštę ar gėlių dėžutę turime teisę pakeisti gėles, bei pačią dėžutę, atsižvelgiant į tai, jog būtų, kuo labiau panaši į užakytos prekės nuotrauką. Užsakytos dėžutės gali neatitikti nuotraukos dėl sezoniškumo, bei kintančių gėlių kainų.

enlightenedJei gėlės egzotinės ar jų tuo metu neturime, turime teisę pakeisti jas į kitas ar panašias (tos pačios kainos). Tokiu atveju nepriimame prentenzijų, jei prekė neatitiko nuotraukos (netokia spalva, ilgis, rūšis).

enlightenedGėlių kiekis gali kisti ir neatitikti nuotraukos dėl sezoniškumo ir šventinių dienų. Priimant užsakymą, mes visada atsižvelgiame į gautą sumą ir pagal tuo metu esamas kainas prideriname gėles.

enlightenedMes pasiliekame teisę Valentino, Moters, Motinos dienos progomis užsakymą pristatyti pagal galimybes.

Apmokėjimo sąlygos

Apmokėti galima šiais mokėjimo būdais:

  • PAYPAL
  • PAYSERA
  • STRIPE

Taip pat galima sumokėti bankiniu pavedimu.

Banko sąskaita:
Karališkosios gėlės MB
(Swedbank) LT717300010175240336
SWIFT kodas HABALT22

Grąžinimo taisyklės:

Užsakymas gali būti atšauktas tik tada, kai užsakymas dar nebuvo pradėtas vykdyti. Tuomet klientui gražinama visa pinigų suma atskaičiavus mokėjimo sistemų išlaidas.

Pretenzijos iš gavėjo dėl kokybės priimamos tik užsakymo įteikimo metu.

Papildoma informacija:

Jei turite klausimų ar kilo neiškumų skambinkite tel. 8 687 66553 arba rašykite el paštu info@gelessiauliuose.lt.