Prisijungti

Rožių puokščių idėjos

07
Vas 2016

Rožių puokštės, tai populiariausios ir dažniausiai pasirenkamos gėlių puokštės!

Gėlės, ypač rožės, gali perduoti išties daug emocijų. Savo antrajai pusei dovanodami puokštę raudonų rožių išties romantiškai pasakysite „Aš tave myliu“, o nusiuntę geltonų rožių puokštę be žodžių ištarsite „Ačiū už viską“...

Kokios puokštės?

Rožių yra įvairių rūšių ir spalvų. Dažniausiai pasirenkamos raudonos spalvos rožės, tai standartinė rožių spalva. Galimas derinys su baltomis, ružavomis ir geltonomis spalvomis.
Puokštė sudaroma iš nelyginio skaičiaus rožių. Norint jog rožė atrodytų gražiai patartina sudaryti bent iš 21 rožių. Įspūdingiausiai atrodo 51 arba 101 rožių puokštė, tokia didelė puokštė nustebins betkurią merginą.

Kokia proga dovanojama?
Rožių puokštė dažniausiai dovanojama gimtadienio proga, norint nustebinti. Dažnai dovanoja vyrai savo mylymosioms įvairiomis progomis. Tai vyriškumo ir elegantiškumo pavyzdys, kuria parodo savo meilę moteriai. 
Taip pat rožių puokštės naudojamos įvairiose šventėse kaip puošmena.

Kokie geriausi deriniai?

Geriausiai derinasi baltos ir raudonos spalvos rožių puokštė. Jomis galima gražiai išdėlioti širdelės forma arba išdėlioti atsitiktinai.
Galimas įvairus derinys su ružavomis ir geltonomis rožėmis.

 

Norint pagražinti puokštę galima naudoti įvairius aksesuarus, tai apvinioti banteliu arba pridėti drugelių ir pan.
 

Apačioje pridedame nuotraukų galeriją su įvairiomis rožių puokštėmis. Galbūt kils idėjų kokią puokštę norėsite užsisakyti.

Nustebinkite puikia rožių puokšte, tai puiki dovana!